Náš příběh

Jsme manžele Josef a Zdenka Orságovi z Rožnova pod Radhoštěm. Jako většina lidí jsme  z počátku pracovali jako zaměstnanci, ale okamžitě po pádu socialistického režimu jsme se pustili do vlastního podnikání. Jelikož je manželka velmi šikovná a má cit pro módu a barvy otevřeli jsme si šicí dílnu a postupně zaměstnávali až 30 švadlen. Zboží jsme dodávali do našich firemních prodejen a vše šlo velmi dobře až na jednu maličkost.

Neměli jsme volný čas.

Měli jsme ale velké štěstí , že jsme seznámili s podnikatelskou příležitosti firmy Amway a s úspěšnými podnikateli  a když jsme splnili určitá kriteria  dostali jsme nabídku životního partnerství v oblasti mentoringu a  můžeme se učit vytvářet taková aktiva, která generují  stabilní pasivní příjem. Nastoupili jsme na program školy životních dovedností a pracujeme na zlepšení komunikačních  dovedností, na vedení lidí a  stanovování větších cílů.

Tato mentoringová skupina investuji do nás svůj čas a peníze na principu Výhra-Výhra. V síťovém marketingu jsme neměli žádné zkušenosti ,ale když jsme si přečetli knihu Byznys pro 21 století od Roberta Kiosakiho bylo nám vše jasnější. Náš tým mentorů má osvědčený systém , díky kterému pomohl k úspěchu mnoha lidem.

Pokud jste otevření a ochotni být dobrými žáky můžete zde v relativně krátké době  získat taková aktiva jako  čas a rostoucí automatizovaný příjem. Pokud splníte určitá kritéria můžeme Vám  umožnit účast v tomto programu.